Uživatel tohoto čísla se představil jedné mojí známé jako Petr Matásek, během několika schůzek jí napovídal spoustu pohádek, vypůjčil si od ní cca 1200 Kč, zánovní mobil a ...už se nikdy neozval...tvrdil o sobě, že je hasič...ale těžko říct...tak pozor na něj. P.S. Kde jsou ty časy, kdy chlapi uměli být gentlemani...dnes už jsou to jenom hovada... Je tento komentář užitečný?
Pokus o SMS podvod v podobě žádosti o zaslání "omylem poslaného přístupu". Text zprávy byl téměř identický s těmi, které jsou uváděny na internetu. Pozor, neodpovídat na zprávu.
Je tento komentář užitečný?
Patří dané číslo Vám a nesouhlasíte s jeho definicí?
Nezoufejte, náš server myslí i na tyto případy, případně na ochranu soukromí majitelů čísel, prokážou-li, že definice jejich čísla je neoprávněná nebo nepravdivá. O vymazání čísla z naší databáze můžete požádat kontaktním formulářem zde.