Vítejte na svých oblíbených stránkách KdoVolal.CZ!

Nové řešení jsme připravovali již delší dobu a jsme rádi, že jej můžeme konečně představit. Server KdoVolal.CZ je první a největší česko-slovenskou databází nevyžádaných, obtěžujících a nebezpečných telefonních čísel. Od svého vzniku v roku 2010 ochránil stovky tisíců uživatelů před telefonními útoky. Díky oblibě této bezplatné služby jsme museli posílit server, databázi a přeprogramovat jádro, ten starý občas býval přetížený.

Co nového jsme pro Vás připravili?

Komfortní prostředí

Přehledné výstupy přímo na homepage a upravené listy pro každé číslo jsou vybaveny záložkami. Poskytují nejrychlejší zběžné informace. Vkládání komentářů má vlastní záložku a je opatřeno protispamovou ochranou.

Přehlednější komentáře

U komentářů se zobrazují pouze nejdůležitější údaje a jsou řazeny podle relevance. Užitečný komentář lze označit. Pomůže třeba někomu jinému! Naopak, špatný lze navrhnout k vymazání.

Vyhodnocení relevantnosti

Každé číslo se v novém systému definuje podle užitečnosti komentářů. To pomáhá uživatelům k lepší orientaci a reakci na případný útok. Vzhledem k české legislativě nesmíme definovat majitele čísla a službu. Můžeme však podělit o zkušenosti, když nám číslo volalo.

Vlastní aplikace pro Android

V březnu 2012 představil Lukáš Gergel vlastní aplikaci pro mobilní platformu Android. Aplikace získala během několika týdnů obrovskou popularitu a počet uživatelů každým dnem roste.

Co připravujeme?

Aplikace pro iOS

Aplikace pro mobliní telefony Apple iPhone je druhou vlastní aplikací na řadě. Je možné, že se s ní setkáme ještě v první polovině roku 2013

Přímá návaznost na úřady

V řadě případů náš server poskytl důkazní materiály pro trestní řízení. V roce 2013 připravujeme aplikace pro Policii ČR.

Spolupráce s operátory

V roce 2012 jsme navázali kontakt se sdružením mobilních operátorů. Výsledkem naší práce je aktivní výměna dat, která povede k okamžitému zablokování podvodného telefonního čísla.